Diamond Barber's

Spoznaj prvý barbershop, ktorý priniesol na Slovensko zahraničnú kvalitu

Spoznaj prvý barbershop, ktorý priniesol na Slovensko zahraničnú kvalitu

Napriek tomu, že sú Diamond Barbers v niektorých slovenských mestách už dobre známi a nemajú núdzu o nových klientov, v hlavnom meste fungujú len pár týždňov. Ako hovorí zakladateľ a majiteľ barbershopov Hasim Hamza: „keďže kvalita našich služieb vysoko prevyšuje štandardy, nebáli sme sa otvoriť nový barbeshop ani počas pandémie. Aj na Slovensku si muži zaslúžia vysoko kvalitnú úroveň týchto služieb, ktorá je na svetovej úrovni, a tá na Slovensku doposiaľ chýbala.“

Práve svetová úroveň je jednou z hlavných zásad, na ktorej si v Diamond zakladajú, o čom svedčia aj špičkoví barbery z rôznych kútov sveta, čím sa značne odlišjú od konkurencie.

Podľa Hasimovich slov majú klienti stále najväčší záujem o fade, cropp či pompadour. Samozrejmosťou je však odborná konzultácia s barberom, ktorý dokáže klienta pri výbere usmerniť a napasovať mu strih takpovediac na mieru.

„Aj na Slovensku je veľa mladých ľudí, ktorí sa neboja experimentovať a odlíšiť sa od ostatných, ponuka služieb na našom trhu však doposiaľ pokrývala tento dopyt len minimálne. Na základe našich skúseností a znalostí preto chceme ukázať mladým, že v Diamond sme ich úletom otvorení a radi naplníme ich očakávania z hľadiska strihu či farby.“

Nájdeš Diamond aj vo tvojom meste?

Napriek tomu, že sa väčšina barbershopov nachádza hlavne v Bratislave, Diamond časom nájdeš v každom väčšom slovenskom meste! Okrem hlavného mesta nájdete tento exkluzívny no cenovo dostupný barbershop aj v Nitre, Prešove, Topoľčanoch a Trnave.