Diamond Barber's

Darčeky na poslednú chvíľu? Tieto Vianoce sa páni potešia voucherom do barbershopu!

Darčeky na poslednú chvíľu? Tieto Vianoce sa páni potešia voucherom do barbershopu!

Len nedávno otvoril Diamond Barbers svoju v poradí už piatu pobočku, ktorú nájdete v Bratislave. Ako hovorí majiteľ tohto konceptu, Diamond prinášajú na Slovensko barberské služby, ktoré u nás doposiaľ neboli, a páni sa tak skutočne môžu cítiť ako v zahraničnom barbershope.

Chcete potešiť svojho partnera no lámete si hlavu nad vhodným darčekom?

Áno, je pravda, že ponožky sú vianočný evergreenom. Úprimne, asi by sme ostali sklamaní, ak by nás pod stromčekom tento darček nečakal. Nemôžete ale predsa všetko vsadiť len na ponožky! Ak hľadáte darček, ktorý skutočne poteší, vsaďte na poukážku do barbershopu Diamond s platnosťou na celý rok. A povieme vám, že z takéhoto darčeka sa nepoteší len vás milý, ale zaručene aj vy! Veď ktorá by nechcela mať doma upraveného fešáka?

Výhodou darčekových poukážok je fakt, že obdarovaný si sám zvolí termín, kedy si svoj darček vyzdvihne a okrem toho si samozrejme aj sám zvolí strih a styling. Nemusia sa báť ani barberskí nováčikovia, nakoľko skúsení barberi ich dokážu usmerniť, radi poradia a zaručene pomôžu každému pánovi vybrať účes, ktorý sa mu najviac hodí. Poukážky sú dostupné v troch cenových kategóriách – a to v hodnote 30, 50 a pre skutočných fajnšmekrov až v hodnote 100 eur.

Okrem Bratislavy nájdete Diamond Barbers aj v Nitre, Trnave, Topoľčanoch a Prešove.